Tablolar, kırlentlerle gençlere uygun modern salonlar

Tablolar, kırlentlerle gençlere uygun modern salonlar

Gençler çok para harcamadan çok modern bir şekilde evinizi dekore edebilirsiniz. Normal, basit bir koltuk birbiriyle uyumlu kırlentlerle bir anda bambaşka bir koltuğa dönüşebiliyor. Kırlentlerinizde bir uyum yakalamak istiyorsanız birbirine yakışan renkleri ve desenleri bulmalı ve kombinlemelisiniz. İşte size evinizi mükemmele dönüştürecek birkaç fikir!

Mesela 3 ton seçip bu tonlara uygun birkaç tane desenli kırlent koyabilirsiniz. Uyumlu 2 renk kırlentlerle de sade bir görünüm sağlayabilirsiniz. Lacivert ve beyaz ağırlıklı kırlentler asil durabilir. Pembe ve gri tonlar,  pembe ve turkuaz tonlar da açık renk koltuğunuza yakışacaktır. Yeşil sarı ve kahverengi tonlar birbirine yakışır. Kahverengi, krem tonları ve aralarına krem desenli kırlentler  de şık durabilir. Beyaz koltuk üstüne mavi yeşil tonlarda birbirine yakışır. Kırlentler çok renkli olursa, odanızı çok karışık ve dağınık gösterebilir, buna dikkat etmelisiniz. Sadece desenli kırlentler alacaksanız yine aynı tonlarda seçmelisiniz. Kırlentlerde 3 renk bizce ideal!

Kırlentlere uygun renklerde yer minderleri alıp odada bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Örneğin mavi lacivert ve turkuaz kırlentleriniz var, lacivert 2 adet yer minderi satın alırsanız çok hoş duracaktır.  Turkuaz 2 adet fon perdeyle odanız çok iç açıcı görünecektir. Denizci dekoratif ürünlerle mavi tonlarını en güzel şekilde kullanabilirsiniz. Sadece saks mavisi tonları kullanarak da güzel bir renk skalası oluşturabilirsiniz. Lacivert tonlarda kadife fon perdeler de mavi ağırlıklı odalara yakışabilir. Mavi renkler geçen yıl olduğu gibi bu yıl da moda! 

Nude renkler kullanarak salonunuzda ferah ve sakin bir ortam yaratabilirsiniz. Nude toz pembe, bej, krem, yavru ağzı, şeftali tonları, toprak renkleri çok uyumlu renkler. Açık renkler her zaman doğal ve temiz bir görüntü sağlar. Açık renkli ürünlerde daha fazla temizlik yapmanız gerekse de o temiz, doğal görüntüyü el ettiğinizde buna değer diyeceksiniz! Nude tonlarda birbirine yakın 4 renk kullanabilirsiniz. Nude tonlardaki salonlarınız için nude tonlarda stor perdeler de PerdeGo’dan satın alabilirsiniz. Perde fiyatları sitemizde oldukça uygun!

Kırlentlerle uyumlu yer minderleri ve fon perdelerle odanız bambaşka bir atmosfere bürünecektir. Kırlentlerinize ve yer minderlerinize uygun fon perdelerinizi PerdeGo’dan hızlıca ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Kaliteli, gösterişli fon perdelerimiz odanıza oldukça çok yakışacaktır.

Gelelim tablolara ve ışıklara… Nude tonlardaki odalara, beyaz çerçeve içinde modern resimler güzel durabilir. Ve masif sehpalar çok şık durur. Işıklandırma için dekoratif abajurlar ve lambaderler güzel durur. Mavi tonlardaki salonlarda halatlı ışıklar kullanılarak, rustik bir hava verilebilir. Ahşap çerçevelerle çok çerçevelerden oluşan bir bölüm yapabilirsiniz. Denizci dekoratif ürünlerle halatlar kütükler güzel bir görünüm sağlayacaktır. İki renkli salonlarda da daha sade objeler kullanabilir tek renk sehpa kullanabilirsiniz, açık renk yapay çiçekler kullanabilirsiniz. Aplik kullanarak daha şık bir hava oluşturabilirsiniz. “Biz genciz biraz çılgın bir oda istiyoruz” derseniz de retro tablolarla minderlerinizi, fon perdelerinizi kombinleyebilir, led ışıklara yer verebilirsiniz.  Gençler en iyi ortamlarda yaşamayı, hayatlarını güzel renklerle geçirmeyi hak ediyorlar.