Minimalist evlere yakışacak beyaz stor perde

Minimalist evlere yakışacak beyaz stor perde

Dekorasyon değiştirmek artık günümüzde çok kolay bir hale geldi. Çünkü çok uygun fiyatlı, ev tekstil ürünleri, uygun fiyatlı koltuklar, aksesuarlar ile bambaşka bir konsepte hemen geçiş yapabiliyorsunuz. Tabi ki, dinlenmek için bolca vakit geçirdiğiniz evinizdeki düzen, ruh halinizi olumlu yönde etkilemeli. Sık sık yapılan değişiklikler de sizin enerjini artıran güzel bir aktivite haline dönüştürülebilir. Sık sık perdelerinizi, mobilyalarınızı değiştirebilir, uygun fiyata güzel dekorlar yapabilirsiniz.

Beyaz stor perdeler, yıllardır moda. Her eve yakışan bu perdeler, özellikle sade, fresh, minimalist evlere çok yakışıyor. Son yıllarda minimalist dekorlar yapanlar, siyah, gri, bej, krem, beyaz stor perdeleri tercih ediyorlar. Sadeliklerini, sade bir renk ve sade bir perde ile tamamlıyorlar. Tüllerden, fonlardan sıkılan, çok fazla eşyadan, objelerden, aksesuarlardan, renklerden sıkılan insanlar, odalarını sadeleştiriyor ve storların sadeliğiyle ortamlarını daha rahat, daha sade bir hale dönüştürüyorlar. Minimalist dekorların, insanların içini ferahlattığı aşikar. Bu güzel modayı en güzel şekilde değerlendirmek gerek. Hem uygun fiyata, hem de az eşya alarak bu modaya uyabilir, sade bir yaşama geçiş yapabilirsiniz.

Sitemizden alacağınız beyaz stor perde ile ortamınızı sadeleştirin. Gereksiz eşyalardan kurtulun. Sizi yoran, tarzını sevmediğiniz objeleri başkalarına verin veya farklı şekilde, farklı bir odada değerlendirin. İndirimler, kampanyalar, şık tasarımlı ürünler yüzünden kendimizi kaybedip, evin her tarafını birbirinden bağımsız aksesuarlar ile doldurabiliyoruz. Aksesuarlar güzel, uyumlu olduğunda, doğru yerlere konulduğunda evi güzelleştirirken, yanlış renk, yanlış obje ve yanlış yer olursa çok dağınık, göz yorucu, kalabalık durabiliyor. Takdir edersiniz ki, evin her masasını, rafını ve odasına fotoğraf, mumluk ya da kedi köpek bibloları ile doldurmak minimalist bir düzene geçmek isteyenler için pek uygun değil. Bunun yerine evinizi dekore etmek için en sevdiğiniz bir kaç parçayı seçip, diğerlerine veda edebilirsiniz. En beğendiğiniz bir eşyaya bakmak, eşya kalabalığı içinde ne zaman aldığınızı hatırlamadığınız eşyalara bakmaktan daha pozitif bir etki yaratacaktır.

Beyaz stor perde, eğer gerçekten güzel minimalist bir dekorasyon yapılırsa oldukça kaliteli duruyor. “Beyaz stor perde basit “ diyenler, bazen de kalitenin basitlikten geçtiğini unutmamalılar. Kolaylıkla temizleyeceğiniz beyaz stor perde bu konsepte en uyum sağlayan perdelerden bir tanesi. Minimalist bir yaşam için çok pahalı ürünlere, mobilyalara gerek yok. Biraz örnekleri inceleyerek, sitelerdeki ürünleri kombinlemeye çalışarak güzel dekorasyonlar çıkarabilirsiniz. Gri stor perde ile de sadeliğe “merhaba” diyebilirsiniz. Yorucu bir yaşantınız varsa evde minimalist bir düzene geçmeniz iyi olacaktır. İçinizi ferahlatan renkler, beyaz ağırlıklı objeler, ortamı temiz, düzenli gösterir. Evde rahatça dinlenebileceğiniz, çalışırken verimli olacağınız bir ortam sağlanmış olur.