Hem uygun hem kullanışlı ZEBRA PERDE

Hem uygun hem kullanışlı ZEBRA PERDE

Zebra perdeler, Güney Kore'den tüm dünyaya yayılmış popüler, kullanışlı, pratik ve şık perdelerdir. Zebra perde, stor perdeyle benzer özellikler gösterse de birçok konuda birbirinden ayrılırlar. Zebra perde yapımında karartma perde ve tül perdeler bir arada kullanılır. Bir boru etrafında dönen polyester yapılı kumaştan oluşan zebra perde, stor perde ile bu açıdan benzerlik gösterir. Kumaşın iki tarafı da apre kaplama ile sıvanarak, sert ve plastik kıvama gelir. 

Zebra perde fiyatları diğer perde fiyatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Kullanımı, takılması ve montajı oldukça pratiktir. Zebra montajı için sizlere gönderdiğimiz aparatlarla kendiniz kolaylıkla montajını yapabiliyorsunuz. Koyu kısımların birbirleri ile alt alta gelmesi durumunda %80 oranında karanlık, tül kısımların alt alta gelmesi durumunda ise aydınlık ortam sağlanmaktadır.

En çok mutfaklarda kullanılan zebra perdeler, mutfağın atmosferine en uygun perdelerden biridir. Zebra perde kullananların yorumlarına da bakılacak olursa mutfakta hem pratik olduğundan, hem de temizliği kolay olduğundan çok memnun kalındığını görebilirsiniz. Ufak bir araştırmayla zebra perde kullananların yorumlarına ulaşabilir ve zebra perdelerin hayatı nasıl kolaylaştırdığına şahit olabilirsiniz. Sitemizde de zebra perde kullananların yorumları mevcuttur. 

Çocuk odası için de çok pratik olan zebra perde ve stor perde, çocukların yaramazlıklarına da oldukça dayanıklıdır. Polyester zebra perde, silinerek kolayca temizlenir, yırtılmaz, yıpranmaz, eskimez, solmaz.  Zebra perde kullananların yorumlarına göre de uzun yıllar kullanılır, dayanıklılıkları diğer perdelere göre daha fazladır. Kırışma, ütüleme, kurutma derdi olmadan rahatlıkla temizlenir.  Zebra perde kullananların yorumlarından bazılarına göre, bambu zebralar en çok sevilen zebra türlerinden. Çift mekanizmalı storlar da zebralar gibi oldukça rahatlık sağlamakta ve çok kullanılmaktadır.

Diğer sitelerle karşılaştırıldığında zebra perde fiyatları sitemizde daha uygun olduğu görülecektir. Piyasanın altında olan zebra perde fiyatlarımız, müşterilerin memnuniyeti için düzenlenmekte ve sık sık kampanyalarla müşterilerimize kolaylık sağlanmaktadır. Zebra perde severler için zebra perde fiyatları oldukça uygundur, hatta bazı müşterilerimiz yılda 2 defa farklı renklerde ve desenlerde zebra alarak, evlerine farklı bir atmosfer katmaktadır. Zebra perde fiyatları uygun olduğu için herhangi bir aksesuar değiştirir gibi perdelerinizi değiştirebilirsiniz. Örneğin, açık renk bir zebranız varsa ve sıkıldıysanız, daha canlı renkler veya desenli modellerden alabilirsiniz. Odanızın atmosferinin hemen değiştiğine şahit olacaksınız.