Yeşil renk ile ruhunu yansıt!

Yeşil renk ile ruhunu yansıt!

Koyu renkler çok tercih edilmese de yeşil ve lacivertin dekorasyondaki ayrıcalığı tartışılamaz. Koyu yeşil tonlar, birçok iç mimarın en çok tercih ettiği renklerden birisi.

Aynı tonlarda koyu yeşil tonlar gold ve zarif varaklı ürünlerle kombinlenebiliyor. Ya da beyaz dekoratif ürünler ile doğayı anımsatan bu atmosfere ferahlık katabilirsiniz. Yeşil bitkiler, skulentler ile bir ormanda yaşadığınızı hayal edebilirsiniz. Doğayla iç içe yaşamanın verdiği o büyüleyici etkiyi yeşilde bulabilirsiniz. Büyük bitkiler ile köşelerinizi süsleyebilir, akvaryum ile daha doğal bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Büyük oval aynalar odadaki ışığın yayılmasını sağlayacaktır. Koyu renkler içinizi karartmaması için ışıklandırmayı bol yapmalısınız. Ayna da gündüz ışığın daha fazla yayılmasını sağladığından dolayı odanızı aydınlatacaktır. Yeşil salonunuza uygun kadife yeşil fon perdeleri hemen PerdeGO’nun instagram sayfasından satın alabilirsiniz. ve hesabımızı takip etmeyi unutmayın. www.instagram.com/perde.go


Kadife fon perdelerin asilliği ile salonunuz çok kaliteli duracaktır. Yeşile masif sehpalar ve kitaplıklar da çok yakışır. Masif büyük orta sehpalar ile zengin bir görüntü sağlayabilirsiniz. Çok fazla dekoratif ürün kullanmadan yeşilin doğasını koruyabilirsiniz. Az masraflı, sade ve şık bir salona sahip olmak için hadi kolları sıvayın!